ANASAYFA KURUMSAL ÜRÜNLER HİZMETLER HABERLER İLETİŞİM
  21.11.2013   Temak Metal Makina Kurumsal web sitesi yayında....    

Adres : Sultan Orhan Mah. Kadıköy Ağaç İşleri San Sit. Ankara Cad. 2003 Blok no:5/2 Gebze/KOCAELİ
Telefon : 0 262 642 68 49
Faks : 0 262 642 68 72
Gsm : 0533 245 79 16
Email : info@temakmetal.com.tr
HAKKIMIZDA

Şirketimizde hali hazırda 2000` e yakın farklı metal parça üretilmektedir. Şirketimiz aynı zamanda metal sektöründe etkili, genç ve dinamik bir şirket olarak yapılanmıştır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için,levha metal-işleme teknolojileri ve montajlama-birleştirmeye yönelik geniş bir çalışma kapasitesinin bir araya geldiği güçlü bir üretim merkezine sahiptir.Yüksek becerili bir uzman ekip talep ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için her zaman hazırdır.

VİZYON

Temak Metal, Metal levhaların işlenmesiyle ilgili ve bunun yanında uzman olduğumuz diğer bağlantılı endüstriyel alanlarda en karmaşık görevlerin çözümü için yeterli derecede uzman bir şirket olarak müşterilerimizin taleplerine ve sorunlarına en iyi şekilde çözüm üretmek ve destek olmaktır.

“METALE HAYAT VEREN ÇÖZÜMLER!”

MİSYON

Müşterilerimize kendi ürünlerinin gelişimini ve fabrikasyonunu içeren gündelik faaliyetlerinde en iyi sonuca ulaşabilmeleri için yardım ederiz. Müşterilerimize bilgimiz, uzmanlığımız ve tecrübemiz dâhilinde olanak dâhilindeki en üst düzey teknik çözümleri sunarız. Müşterilerimize bu hizmeti sunarak personelimize yüksek düzeyde kişisel başarı ve meslek tatmini sağlamış oluruz.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda tam zamanında ve standartlara uygun, istenilen kalitede üretim yaparak müşteri memnuniyetini sağlamak . - Sürekli iyileştirme için çalışmalar yaparak,müşteri şartlarına uygunluk sağlamak ve hatta müşterinin beklentisini de aşmaya çalışmak. - İç ve dış eğitimlerle desteklenmiş Kalite Sistem bilincine sahip personel yetiştirmek. - Bir seferde doğru ve kaliteli ürün üretmek.

“AMACIMIZ KALİTEYİ KONTROL ETMEK DEĞİL , ÜRETMEKTİR.!”

ARAŞTIRMA - GELİŞTİRME

Müşterilerimizin hızla gelişen beklentileri, ürün ve hizmet geliştirmenin önemini artırmıştır.Sürekli değişiklik yaşayan sektörlerde ürün yapmanın sorumluluğuyla tasarladığımız her üründe ve sunduğumuz tüm hizmetlerde beklentilerinizi aşan bir kalite düzeyi hedeflemekteyiz.

Ar-Ge bölümü olarak hedefimiz müşterilerimizle olan ilişkilerimizi ürün geliştirme ihtiyaçlarına sağladığımız kapsamlı özümlerle zenginleştirmenin yanı sıra, onların pazara daha hızlı tepki verebilmeleri için rekabetçi çözümler sağlamaktayız.

“METALE HAYAT VEREN ÇÖZÜMLER!”